Картинка к статье  Sprej opalování

Sprej opalování

 

Aplikace se provádí v salonech, speciálním “misting” přístrojem, který celé tělo rovnoměrně opálí speciálním krémem určeným ke kompresornímu použití – to vše bez potřeby nákladných samoostřikovacích kabin. Opálení je viditelné okamžitě po aplikaci a zvyšuje svou intenzitu až za 24 hodin kdy získá svou trvalou podobu.

Aktivní složka DHA (Dihydroxyacetone) je 100 % přírodní, bezbarvý výtažek z cukrové třtiny, který reaguje po spojení s proteiny, které se vyskytují v první vrstvě tělové pokožky.

DHA nevniká do vnitřní vrstvy kůže, pouze do vrchní části pokožky, díky tomu v žádném případě nehrozí alergická reakce. V tomto druhu opalování není aktivní melanin. Misting systém DHA se aplikuje z 90° úhlu s dvojitou hlavicí a tím proces nástřiku usnadňuje a zárověn snižuje náklady na nástřik. Toto opalování je neporovnatelně bezpečnější, nežli zdravotně nevhodné návštěvy solárií.

Nástřik DHA není barva či pigment. Jedná se o čistý DHA extrakt. Každý tím docílí 100 % přírodního opálení bez oranžových nádechů a beze skvrn jako tomu bylo u pigmentových nástříků, které jsou běžně známy.

Kompletní sortiment zboží má certifikaci o zdravotní bezvadnosti s CE. Krémy DHA jsou vyrobeny v Itálii. Vše skladem! Aplikace je jednoduchá. K přístroji obdržíte zdarma školení!

Výhody:

přírodní opálení nebo bělení pokožky

bez oranžového nádechu a beze skvrn

zdravé opalování, neobsahuje parabeny, tedy bez rizika alergické reakce

100 % přírodní cesta ke zdrávemu, mladistvému vzhledu

při manuální aplikaci trvá nástřik pouhých 5-10 minut, při využití kabiny Autospray trvá pouhých 10 vteřin

všechny naše přípravky That´so prošly inhalačními testy, neobsahují složku erythrulose, dále nikl

mandlovo-karamelová vůně