Glykolová Peel

Картинка к статье Glykolová Peel
Použití kyseliny glykolové vede k jejich odstranění tím, že podporuje větší regeneraci buněk a zvýšenou kolagenu. Rozsah kyselina glykolová obličeje Rozsah použití kyseliny glykolové je poměrně široká. Pomáhá vyrovnat se s jizvami strií a akné, a to zejména v případě, že jsou nové. Vynikajících výsledků lze dosáhnout při použití proti vráskám, malých jizev různého původu, stařeckých skvrn a pigmentace. To je díky svým vlastnostem vidluschuvalnymy.

 

Peeling kyselina glykolová nelze mít za to, těhotných žen a matek.

Kontraindikace patří opar, kožní onemocnění, opálenou pokožku.Glykolová slupky má několik výhod oproti jiným chemický peeling. Obecně platí, že žádné nežádoucí účinky na tělo se tak nestane, zároveň jsou velmi pohodlné.

Ve srovnání s jinými postupy pravděpodobnosti poškození kůže - je minimální. Po peelingu pokožky rychle vzpamatuje.Glykolová slupky používají ženy všech věkových kategorií. Čas schůzky - od října do dubna.

V závislosti na počátečním stavu průběhu kůže setkání se skládá z 5 až 12 ošetření s intervalem jedno-dvatýden.Po glykolové kůry předepsat speciální léky, které pomáhají pleť zotavit rychleji a stanovit výsledek.