Pirsing

Картинка к статье  Pirsing
K nastřelení náušnic se používají speciální nastřelovací náušnice. Náušnice jsou sterilně baleny v nosičích nebo kazetách. Vestavěné kazety poskytují maximální ochranu proti infekci, jak pro klienta tak pro personál. Kazeta obsahuje jednu náušnici a jedno zavvírání. Kazeta se na nastřelovací pistoli nasazuje celá a není tedy již nutná žádná manipulace se sterilními náušničkami. Náušnice v nosičích se nabírají do nastřelovací pistole. Náušnice má přízdobu, která může mít mnoho bodob. Od leštěné kuličky, přes osazení kamínkem po tvary, jako je kytička nebo motýlek. Přízdoba j vždy na povrchu lalůčku. Do dírky ucha je zasunut dřík náušnice a uzavřen puzetou. Dřík náušnice je tyčinka, která je zakončená tupým či ostrým hrotem, který při nastřelení rozestoupí tkáň a vytvoří dírku. Ostrý hrot náušnice je celý zahalen v zadním uzavíracím motýlu (puzetě), nemůže dráždit nebo poškodit kůži za uchem. Některé nastřelovací náušnice jsou nepatrně silnější, než jsou obvyklé náušnice. Kdybychom to neuvedli, tak to ani nepoznáte (uvádíme pro časté dotazy). Větší tloušťka minimalizuje riziko poškození citlivých nově propíchnutých dírek při přechodu na stálé náušnice. Nastřelovací náušnice se nesmějí opakovaně použít k nastřelení, jde o sterilní jednorázový materiál. Z donesených náušnic žádné pracoviště nenastřeluje, nelze zaručit jejich sterilitu.

 Kovové náušnice se vyrábějí ze slitin chirurgických kovů a jsou buď pouze leštěné nebo potažené 0,25 mikrony 24kar. zlata (klasický žlutý vzhled) nebo z titanu lékařské kvality. Vyráběné jsou v mnoha tvarech a někdy se osazují  barevnými kamínky. Chirurgcká ocel lékařské kvality zajišťují snížení rizika alerického podráždění na minimum a je naším tělem dobře snášena.

Kovové náušnice vykazují vyskou trvanlivost a puzetové zavírání je pevné. Poslední roky došlo k velkému rozvoji co do kvality materiálu náušnic, tak rozšíření nabídky přízob náušnic.

KOVOVÉ NÁUŠNICE S KAMÍNKY - naskladňujeme v kruhové obrubě ve všech 12ti odstínech v bílém kovu, ve žlutém kovu máme základní odstíny, především crystal. V pazurkové obrubě (clawset) se ze států vozí v bílém kovu. Odstíny kamínků: růžová, sv. i tm. modrá, bílá, červená a polodrahokam zirkon.

KOVOVÉ NÁUŠNICE BEZ KAMÍNKŮ - V bílém i žlutém kovu máme pecky bez kamínků ve standardní velikosti i v malé velikosti.

Pro zájemkyně o druhou dírku na uchu nabízíme malé vkusné náušnice - malou náušničku v bílém kovu s kamínkem krystal nebo bez kamínku leštěnou kupičku. Stejná nabídka je i ve žlutém kovu.