Картинка к статье  Pirsing

Pirsing

 Kovové náušnice se vyrábějí ze slitin chirurgických kovů a jsou buď pouze leštěné nebo potažené 0,25 mikrony 24kar. zlata (klasický žlutý vzhled) nebo z titanu lékařské kvality. Vyráběné jsou v mnoha tvarech a někdy se osazují  barevnými kamínky. Chirurgcká ocel lékařské kvality zajišťují snížení rizika alerického podráždění na minimum a je naším tělem dobře snášena.

Kovové náušnice vykazují vyskou trvanlivost a puzetové zavírání je pevné. Poslední roky došlo k velkému rozvoji co do kvality materiálu náušnic, tak rozšíření nabídky přízob náušnic.

KOVOVÉ NÁUŠNICE S KAMÍNKY - naskladňujeme v kruhové obrubě ve všech 12ti odstínech v bílém kovu, ve žlutém kovu máme základní odstíny, především crystal. V pazurkové obrubě (clawset) se ze států vozí v bílém kovu. Odstíny kamínků: růžová, sv. i tm. modrá, bílá, červená a polodrahokam zirkon.

KOVOVÉ NÁUŠNICE BEZ KAMÍNKŮ - V bílém i žlutém kovu máme pecky bez kamínků ve standardní velikosti i v malé velikosti.

Pro zájemkyně o druhou dírku na uchu nabízíme malé vkusné náušnice - malou náušničku v bílém kovu s kamínkem krystal nebo bez kamínku leštěnou kupičku. Stejná nabídka je i ve žlutém kovu.