Tripolární radiofrekvence s vakuem

Картинка к статье  Tripolární radiofrekvence s vakuem
Využívá neinvazivní radiofrekvence (RF) za účelem dodání tepelné energie do podkoží, ve kterém pomáhá regenerovat kolagen. Pleť se stává pevnější a zlepšuje se její textura. Následkem těchto změn dochází k redukci vrásek, zmenšování pórů a ke zlepšení elasticity obličeje. Přístroj využívá maximálního efektu a minimalizuje poškození epidermis.

Spolu s tripolární radiofrekvencí působí na pokožku vakuum neboli podtlak, vakuem dochází ke stimulaci lymfatického systému.

Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka. Dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu, modelaci postavy a celkové tonizaci pokožky.

Průběh ošetření : Před ošetřením přeměříme ošetřovanou oblast. Na ošetřované partie naneseme speciální gel a pomocí hlavice radiofrekvence pomalými pohyby a mírmým tlakem ošetřujeme pokožku. Klient pohodlně leží na lehátku a může pociťovat příjemné teplo, lehké mravenčení a mírný tlak v místě použití vakuové hlavice.

Kontraindikace : Srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, onkologické onemocnění, onemocnění imunitního systému, kovové implantáty v místě ošetření, infekční onemocnění, těhotenství, kojení.