Картинка к статье  Tlaková terapie s infračervenou saunou  LYMFIT

Tlaková terapie s infračervenou saunou LYMFIT

 

LYMFIT zrychluje metabolismus pomocí tlakové masáže, působením infračerveného spektra elektromagnetického vlnění a nízkofrekvenčními elektrickými impulzy. Rehabilitační, regenerační i relaxační působení infračerveného záření spočívá v pronikání paprsků do tkáně lidského organismu, kde blahodárně působí na správné prokrvení a také na jeho regeneraci.

Tlaková masáž probíhá silnou tlakovou vlnou, zprůchodní lymfatické cévy a pomáhá odtoku toxických látek zadržených v těle. Nízké frekvenční elektrické impulzy útočí “přímo na bod” a rozkládají velké množství tukových buněk. Elektrické impulzy se dají rozložit po těle takovým způsobem, aby cíleně působily kontrakce svalů a zvýšily tím kalorický obrat v těle.

Naším cílem je normalizace metabolismu, který je klíčem k úspěšnému hubnutí s dlouhodobým efektem a celkové zlepšení zdravotního stavu. Změněná strava, životospráva a pohyb Vám pomůžou zrychlit LYMFIT efekt a dále udržet si zdravý metablismus.

 

Lymfatický systém

Lymfatický systém neboli "čistička odpadních látek těla" je systém lymfatických cév a uzlin, jehož úkolem je kromě jiného zachytit a dopravit škodlivé látky z těla ven. Lymfatický (mízní) systém je uspořádáním podobný systému cévnímu. Cévní systém má ale oproti tomu lymfatickému tu výhodu, že má svou vlastní pumpu - srdce - které udržuje krev neustále v pohybu. Lymfatický systém žádnou vlastní pumpu nemá a proto je dobré lymfe občas pomoci buď manuální nebo přístrojovou lymfodrenáží.

 

Jak poznáme, že lymfatický systém nefunguje?

Nadměrná zátež lymfatického systému se většinou nejprve projeví únavou nohou, otékáním kotníků a to hlavně večer a po námaze. Pozdeji se objeví otoky v břiše, otoky očních víček, mízních uzlin, dechové potíže bez zřejmé příčiny, sklon k infekčním nemocem z oslabení imunitního systému a posléze únavou celého těla. Každá větší zátěž, jizvy po zraněních a operacích či púrodělané infekce mohou zpomalit nebo zastavit rpůchod lymfy, způsobit otok, napětí a bolest, hromadění různých toxinů a posléze zánětlivé změny. Existuje také spojitost s problémy pokožky - akné, celulita atd.

Celulita tzv. pomerančová kůže trápí většinu žen. Její hlavní příčinou je zanášení těla toxiny a škodlivými látkami a tím nedostatečná funkce lymfatického systému, který je hlavně odpovědný za odvod škodlivin z tkání. Často je na vině špatná životospráva a nedostatek pohybu. Lymfatický tok se tak zpomalí. Starým známým doporučením je tedy více se hýbat, upravit stravu, dbát na svůj pitný režim, pokud možno vyhnout se chemii a naordinovat si lymfatické masáže.

Jak LYMFIT systém 3 v 1 funguje?

Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří pozvolna postupující tlak, který nahradí nefungijící svalovou pumpu. Vznikají lehké rytmické tlakové vlny. Zároveň se během několika minut rozehřeje infračervené záření a po celou dobu Vám mohou stimulovat nízkofrekvenční elektrody svalovou tkáň. Rehabilitační, regenerační i relaxační působení infračerveného záření spočívá v pronikání paprsků do tkáně lidského organismu, kde blahodárně působí na správné prokrvení organismu a také na jeho regeneraci. Masáž je vnímána jako velmi příjemná. Již po několika procedurách v délce 40 minut je možné dosáhnout výsledků.

1.Tlaková terapie

2.Infračervené záření

3.Elektrostimulace (EMS)

 

Kdy je vhodné LYMFIT využít?

- detoxikace těla

- redukce váhy

- uchování nebo zvětšení svalové hmoty

- zlepšení obranyschopnosti organismu

- zlepšení stavu pleti a pevnosti svalové tkáně

- zlepšení celkového zdravotního stavu

 

Kontraindikace (kdy není vhodné LYMFIT využít):

- akutní virové nebo bakteriální onemocnění, horečnaté onemocnění

- onkologická a epileptická onemocnění

- akutní žilní onemocnění

- nedostatečná činnost srdeční, srdeční edémy, kardiostimulátor

- těhotenství

- otoky způsobené onemocněním srdce a ledvin

- hyperfunkce štítné žlázy

  • Délka procedury trvá  30 min

Není v ceně: kalhoty a lymfotriko. Vyrobeno ze zdravotně nezávadné netkané textilie si můžete koupit  za 100.00kč