Kavitace

Картинка к статье  Kavitace
Co je to kavitace. Kavitace je nová metoda neinvazivní liposukce, která je rychlá, zcela bezbolestná a přesto velmi efektivní. Výsledky jsou viditelné už po prvním ošetření (obvykle 3 – 6 cm) Podle klinických studií je tento způsob odbourávání tuků bezpečný, účinný a trvalý. Po několika ošetření budou dosaženy podobné výsledky, jako při klasické liposukci. Neomezuje klienta v běžných denních aktivitách.

Kavitace se využívá pro modelaci břicha, boků, stehen, hýždí a dalších partií těla. Často tyto metody využívají ženy ve středním věku, ale i modelky a štíhlé ženy. Je samozřejmě vhodná i pro muže.

Výhody kavitačního ošetření

Redukuje tukové polštářky

Odstraňuje celulitidu

Vyhlazuje a zpevňuje pokožku

Ulevuje pohybovému aparátu

Před ošetřením

Dodržovat pravidelný pitný režim je klíčová součást léčebné kůry a to před i po ošetření. Je nutné vypít minimálně 2 litry vody denně, aby se odbouraný tuk mohl jednoduše odplavit močí.

Během ošetření

Ošetřovaná část těla je masérkou přeměřena a označena. Poté je na vyznačenou partii aplikován gel a neustálými pohyby je ultrazvukovou hadicí provedeno ošetření.

Celý zákrok probíhá bez anestezie, bez bolesti, bez hospitalizace. Ošetření je naopak příjemné a klient cítí lehké mravenčení, případně jemné poštipování.

Po ošetření

Po kavitaci provede masérka klientovi 30 minutovou drenáž napomáhající odvodu tuku z těla. Dále je opět potřeba dodržovat pitný režim. K stimulaci odvodu tuků z těla také doporučujeme zvýšenou fyzickou aktivitu. Další ošetření je možné až po jednom týdnu, doporučená frekvence ošetření je však jednou za  7-10 dní.

Kontraindikace

Ošetření kavitační metodou liposukce by neměli podstoupit klienti, kteří mají některou z těchto kondicí:

Rakovina, epilepsie, cukrovka

Vážné onemocnění ledvin nebo jater

Vysoký cholesterol

Kožní onemocnění

Srdeční onemocnění, kardiostimulátor, hypertenze

Kovové implantáty v těle

Cévní poruchy nebo arteoskleróza

Těhotenství

Menstruace

Osoby užívající léky proti srážlivosti krve