Vítejte na stránkách péče o krásu, estetické medicíny a kosmetologie Beauty salonu Hollywood v Praze

Vítejte na stránkách péče o krásu, estetické medicíny a kosmetologie Beauty salona Hollywood v Praze. Náš beauty salon nabízí širokou škálu kosmetických péče o pleť, obličeje a těla v Praze: Tripolární radiofrekvence s vakuem, Tlaková terapie s infračervenou saunou LYMFIT,BIO lifting, Kavitace, Bezoperační RF (radiofrekvenční) lifting, Mezoterapie s DMAE, Zvětšování rtů,Injekce Express ELECTRI,Redermalizace. Peeling obličeje: chemický, enzymní, žlutý, orange nebo rostlinný, který vyrovnává tón pleti. Náš salon jěště může nabídnout Vám Expresní péče o plet,Carboxy CO2 terapy ,Elite Premium Care. Lifting obličeje bez operace s použitím přístroje - RF a bio facelift. Anti-aging ošetření s kyselinou hyaluronovou - jak mezoterapevnickou a biorevitalizační, stejně jako kosmetiky a s nízkomolekulární gialuronkou. Důležité je , že při tomto postupu můžete být společensky aktivní a nemusíte rušit svoje plány.

Pro péči o tělo můžeme Vám nabídnout: procedury pro hubnutí, lifting kůže a redukci strií. Zde používám pro korekci postavy: kavitace - bez operační liposukce, vakuové rádio lifting, miostimulace, infračervenou terapii s lymfodrenáži. Zábaly z čokolády a mořských řas, a to nejen zlepší vypadání postavy, ale také ozdraví celé tělo s výsledkem krásné pokožky.

Pro domácí hubnutí je k dispozici kosmetika, díky které máme vynikající výsledky ,které nenechají lhostejné ani ty nejnáročnější zákazníky. Pro těch, kdo má rád opálení ( bez poškození kůže), nabízíme sprej z roztoku cukrové třtiny s okamžitým výsledkem opálení z kterého budete mít radost minimálně 10 dnů.

Depilace na všech částí těla včetně slabiny, podpaží a paží. V průběhu péče o pleť se nabízí korekce a barvení obočí, a tím zároveň ušetříte Váš drahocenný čas.

Pokud máte malé děti, nabízím propíchnutí ušních lalůčků zdravotnickými Jehlami – s náušnicemi 3 v 1 pro jeden pohyb – propíchnutí uší + vložení náušnic + uzavření = nekrvavé a bezpečné punkce.

V našem salonu se nad vámi budou čarovat pouze kvalifikovaní odborníci s dlouholetými zkušenostmi v Beauty průmyslu. Každý rok zvyšují naši zaměstnanci svou kvalifikační úroveň, protože oblast krásy nezůstává stějná.Kromě kosmetologii nebo ručního masáž, zde najdete stylista-kadeřníka, který udělá pro Vás účes a obraz jakékoliv složitosti. Náš salon nabízí svým klientům nové produkty pro léčbu vlasů v Praze: Hot zábal, chladný Botox, obnovu bílkovin a keratin. Také můžete udělat manikúru a pedikúru pomocí produktů Luxio. Problémy s nohama a onemocnění nehtů Vám pomůže vyřešit Podolog.

Pokud jedna z významných událostí vašeho života je zachycena v Praze, pak Vám můžeme nabídnout pomoc. Náš salon poskytne nevěstě, ženichovi, rodičům a příbuzným mladistvých celý komplex služeb pro přípravu na svatbu. Naši odborníci pomohou vybrat obraz pro vás. Dostanete také příležitost vyzkoušet si vlasy a make-up.

Pro nevěstu, kromě vytváření obrazu, můžeme nabídnout kosmetologii pro obličej a tělo, expresní procedury, zábal. A pro ženicha, máme komplex léčby a SPA procedur, stejně jako styling od našeho skvělého stylistu. Pro hosty a rodiče mladých lidí najdete zde expresní proceduru pro okamžitou krásu - péči o obličej a tělo, jejíž výsledek budete vidět ihned po skončení procedury. Navíc vaše připravování může zachytit profesionální fotograf, abyste si na tento důležitý den dlouho vzpomínali.

Výraznost tváří vždy doplní upravené obočí. Pokud se Vám již ne libí Váš permanentní make-up obočí nebo tvar obočí vyšel z módy a korekce nedává požadovaný výsledek. Existuje cesta jak vše změnit. Nabízíme Vám úpravu permanentního make-upu.

Náš salon se nachází v centru Prahy se snadnou dostupností. Blízko nás je stanice metra a tramvaje, stejně jako parkoviště pro vaše pohodlí. Náš salon se nachází v útulné zelené zóně, která přispívá k vaší relaxaci.

Přijďte k nám a budete cítit vysokou kvalitu našich služeb a individuální přístup ke každému klientovi!

Turbo Lift

Expresní lifting péče «WOW face ultra - postup pro rychlou obnovu pokožky, Hyalual® WOW-mask – profesionální rychlý postup ve stejné masky.

Další

Novinki

Turbo Lift

Expresní lifting péče «WOW face ultra - postup pro rychlou obnovu pokožky, Hyalual® WOW-mask – profesionální rychlý postup ve stejné masky.

Další